O NAS

W pełni wyposażone, nowoczesne apartamenty z parkingiem w centrum miasta
12 wyjątkowych apartamentów w centrum Bydgoszczy – w pobliżu Starego Miasta, Wyspy Młyńskiej, Muzeum Mydła i Brudu, Opery Nova i innych kultowych atrakcji.

Apartamenty na Chrobrego w Bydgoszczy to komfortowe, tanie noclegi w samym centrum miasta. Jest to alternatywa dla hoteli, która wyróżnia się wysokim standardem i konkurencyjną ceną. W najbliższym otoczeniu znajduje się bydgoska starówka, wyspa młyńska, młyny Rothera, a także Leśny Park Kultury i Wypoczynku (Myślęcinek).

Oferta stworzona dla każdego ! Nasze apartamenty to idealnie miejsce na pobyt z dziećmi, delegacje, urlop wypoczynkowy, wyjazd ze znajomymi lub rodziną. Dużym atutem jest bezpieczny, monitorowany parking oraz garaże dla naszych gości.

Realizujemy płatności bonem turystycznym. Apartamenty pomieszczą od jednej do sześciu osób, w zależności od wybranej oferty. Noclegi w naszym obiekcie odbywają się bezobsługowo.

Apartamenty wyposażone są w pełen aneks kuchenny, co zapewnia wygodę przy krótkim jak i długim pobycie. Każda kuchnia wyposażona jest w lodówkę, zmywarkę, płytę indukcyjną, piekarnik i niezbędne przybory kuchenne oraz naczynia. Standardowym udogodnieniem jest również telewizja kablowa, dostęp do sieci Internet za pośrednictwem WiFi, komplet ręczników i kosmetyków hotelowych. W każdym apartamencie znajduje się prywatna i nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową.
Obiekt utrzymany w nowoczesnym stylu o unikalnym wystroju.